Hakkımızda

30 yılı aşkın Sigortacılık ve Teknoloji konusundaki birikimlerini kendi şirketimiz olan ÖZ-ALADAĞ SİGORTA  altında toplayan sektör profesyonelleri tarafından 2011 yılında kurulan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alan, yeni nesil bir sigortacılık anlayışı ile çalışmalarını yürütmektedir.

Müşterilerinin sigortacılık konusundaki ihtiyaçlarına, uzman kadrosu ve en ileri teknolojik altyapısıyla hızlı ve etkin çözümler sunar.

Farklı sigorta şirketlerinin ürünleri hakkında müşterilerini detaylı olarak bilgilendirir ve müşterisinin karşılaştırma yapmasını sağlayarak ihtiyaç ve beklentisine en uygun ürünü satın almasını sağlar.
Gizlilik
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer yasal mevzuata uygun olarak, tüm işlemlerinde gerek müşterilerinin ve gerekse çalıştığı kurum ve kuruluşlarının tüm bilgilerinin gizlilik esasına uygun olarak gerekli özeni gösterir.
Güvenlik
Müşterileri bilgilerinin güvenli bir şekilde tutulması için, teknik, idari ve hukuki her türlü tedbirini almıştır. Bu konuda tüm çalışanları bilgili ve eğitimlidir.

Uzmanlık
ÖZ ALADAĞ Sigorta  ekibinin tamamı sektörde deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit edecek ve en uygun çözümü sunacak uzmanlık bilgisine sahiptir. Teknik personelleri “İzmir ve Erzurum Ticaret Odası”nda Sigortacılık Teknik Personeli olarak kayıtlıdır.
Zamanında ve Doğru çözüm
ÖZ-ALADAĞ Sigorta ileri teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla, müşterilerine sunacağı hizmetin zamanında ve doğru olarak ulaştırılması gerektiğinin bilincindedir. Zamanında ve doğru çözümün sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için, şirket içi ve şirket dışı eğitim ve teknolojik çalışmalarını düzenli olarak yapmaktadır.
Kurumsal Kimlik
ÖZ ALADAĞ  Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti., İzmir ve Erzurum Ticaret Odasında 1549021509 Ticaret Sicil No ile kayıtlı, SBM_T11915-GHDR Levha Kayıt No ile faaliyet göstermektedir.

ofis3
ofis6
ofis1
ofis7
izmir şube
izmir şube