Özladağ Sigorta

MİSYONUMUZ

Mesleğimizde en iyilerden olmak, bizden iyi meslektaşlarımızı kendimize rehber edinmek olacaktır. İyiden maksadımız daha çok poliçe tanzim etmek, yâda şirketimiz cirosunu şu rakamdan şu rakama çıkarmak değil; ana misyonumuz başta müşteri memnuniyeti olacaktır. Mesleğinde deneyimli dürüst, çalışkan, azimli, araştıran, üretken Kaliteli ve kalifiyeli, çalışanlarımızla kusursuz denilecek ölçüde hizmet sunmak olacaktır. Sektörde referans gösterilen şirketler arasında yer almaktır.

Şirketimiz sektördeki yeniliklere ayak uyduracak, sektör içerisinde fark ettiğimiz ve tüm camiamızı zan altında bırakacak her türlü haksız rekabete, kısaca yalana,dolana ve her türlü düzenbazlığa kalkan olup, hiçbir kanun ve  yasa dışı teklife onay vermeyecektir. Kurumsal olmaya özen gösterilecek sıradan değil sıra dışı bir şirket olmayı hedefleyecektir.

ÖZ-ALADAĞ SİG. ARA. HİZ. LTD.ŞTİ’ nin kurucusu Mükerrem ALADAĞ’ın gerek ailesinden almış olduğu aile terbiyesi, gerek 1986 yılından itibaren Anadolu Hayat Emeklilik çalışanı olarak oradan aldığı iş disiplini,  gerekse de Adaletin tecelli ettiği bir kurumdan gelen engin tecrübesi ile buradan almış olduğu Devlet  terbiyesinin bundan böyle işbu şirketin tüm çalışanlarına da  sirayet ettireceğimize başta çok değerli müşterilerimiz olmak üzere, bizimle iş yapan ortaklarımıza ve tüm çevremize söz veriyoruz.

VİZYONUMUZ

2011 yılında kurulan ÖZ-ALADAĞ SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ. kısa zamanda bölge müdürlüğümüzün koymuş olduğu hedefi yaklaşık üçe katlamış, kaliteli müşterilerimiz sayesinde hasar oranı en az olan sigorta acenteleri arasında  yerini almıştır.  Acentemiz tüm Türkiye’yi  hedef alarak her geçen gün verdiği hizmet kalitesini arttırmaya devam edecektir.

İLKEMİZ

Sigortacılık sektöründe gelişmeleri takip etmek, müşterilerimizin lehine olanları kendileriyle paylaşmak, bölge müdürlüklerimizin tamim ve talimleri doğrultusunda hareket etmek, ekip arkadaşlarımızı şirketimizin sıradan değil, bir aile ferdi olarak kabul ederek onların tüm sıkıntılarını paylaşarak çözümler üretmek olacaktır.

Çünkü “Biz Bir Aileyiz” ilkesini benimseyenlerdeniz.

 

En önemlisi; Müşterilerimizin güvenini suiistimal etmemek dürüst, çalışkan, azimli ve üretken olmak.